Karate

Rezultate deosebite ale sportivilor romani la CAMPIONATUL EUROPEAN DE KARATE SHITO RYU PDF Imprimare Email
Vineri, 23 Iunie 2017 13:03

REZULTATE CAMPIONAT EUROPEAN DE KARATE SHITO RYU  /-NOVE ZAMKY, SLOVACIA /-17-18 IUNIE 2017

19358881 1893625110858054 206312723 o

KATA CADETI MASCULIN

1. NEDELCU ANDREI – ROMANIA ( CS KORYO DRAGOMIRESTI :

2. BEDNARCIK SAMUEL – SLOVAKIA

3. STELCL ADAM – SLOVAKIA

3. PURCELL EOIN – ENGLAND

5. MERDA ROBERT – ROMANIA ( CS TARGOVISTE :

5. LOCH LUKAS - SLOVAKIA

 

 

KATA JUNIORI FEMININ

1. VANOVA VANDA – SLOVAKIA

2. PASCU DIANA – ENGLAND

3. BOGAROVA DOMINIKA – SLOVAKIA

3. ENACHE ANDRADA – ROMANIA ( CS SPORTMAX 2007 RM VL :

KATA JUNIORI MASCULIN:

1. LE ROMAN – RUSSIA

2. KOBIRKOV SHAUL – ITALY

3. STANCIU ANDREI – ROMANIA ( CS DINAMO BUCURESTI :

3. TOCU RAZVAN- ENGLAND

5. POPA RADU DANIEL- ROMANIA ( MUNTEANU SPORT CLUB TGV :

KATA SENIORI MASULIN

1. SANDU ALEXANDRU – ROMANIA ( CS DINAMO BUCURESTI

2. LE ROMAN – RUSSIA

3. SANDU AUGUSTIN ROMANIA ( CS DINAMO BUCURESTI :

3. FARINA GABRIELE – ITALY

KATA SENIORI FEMININ :

1. TSUNEVSKAYA OKSANA – RUSSIA

2. COLIIS KATHRYN – ENGLAND

3. MARINOIU ALEXANDRA – ROMANIAN ( CS KORYO :

3. BOGAROVA DOMINIKA – SLOVAKIA

KUMITE CADETI INDIVIDUAL 14-15 ANI -48KG FEMININ :

1. VAKHTEROVA ALEKSANDRA – RUSSIA

2. LANGOVA KATARINA – SLOVAKIA

3. DINEA ANDRADA – ROMANIAN ( CSM JIUL PETROSANI :

3. ROSTECKA EMA : SLOVAKIA

KUMITE CADETI INDIVIDUAL 14-15 ANI +55 KG FEMININ

1. NEHILOVA MERCEDES – SLOVAKIA

2. KRIVDOVA SARA – SLOVAKIA

3. PAVEL LIVIA – ROMANIA ( CS SCORPION :

3. CHURSINA EKATERINA – RUSSIA

KUMITE JUNIORI INDIVIDUAL 16-17 ANI -50 KG FEMININ

1. LYDON CHOLE – ENGLAND

2. SPODAREVA ALENA – RUSSIA

3. POLIFRONIE ANDREEA – ROMANIA ( CSM JIUL PETROSANI :

3. ROBERTS EMILY - ENGLAND

KUMITE JUNIORI INDIVIDUAL 16-17 ANI -58 KG FEMININ

1. MALAUTA MIRUNA – ROMANIA ( CSM JIUL PETROSANI :

2. PASCU DIANA – ENGLAND

3. FORNACI IRINA – ITALY

3. BOGAROVA DOMINIKA - SLOVAKIA

KUMITE JUNIORI INDIVIDUAL 16-17 ANI +58 KG FEMININ

1. ENE GEORGIANA – ROMANIA ( CS KORYO :

2. MUSAROVA VERONIKA – SLOVAKIA

3. KRUMKACH DARIA – RUSSIA

3. GROMOVA VERA – RUSSIA

5. ENACHE ANDRADA ROMANIA ( CS SPORTMAX 2007 RM VL :

KUMITE SENIOARE INDIVIDUAL +18 ANI -53 KG FEMININ

1. PARAU LORENA – ROMANIA ( CSA STEAUA BUCURESTI :

2. CHERNOVA IANA – RUSSIA

3. AGULLI VIRGINIA - ITALY

KUMITE SENIORI INDIVIDUAL +18 ANI OPEN FEMININ

1. LANGOSOVA LUCIA – SLOVAKIA

2. MIREA ALEXANDRINA – ROMANIA ( CS DINAMO BUCURESTI :

3. DOBROVA KARINA – RUSSIA

3. MITRAN ALINA - ROMANIA ( CS DINAMO BUCURESTI :

5. ROTARU ANA CARMINA - ROMANIA ( CS DINAMO BUCURESTI :

5. DURISOVA MICHAELA- SLOVAKIA

KUMITE SENIORI INDIVIDUAL +18 ANI -60 KG FEMININ

1. LANGOSOVA LUCIA – SLOVAKIA

2. STER POPA MADALINA - ENGLAND

3. ROTARU ANA CARMINA - ROMANIA ( CS DINAMO BUCURESTI :

3. NOVAKOVA EVA - SLOVAKIA

KUMITE SENIORI INDIVIDUAL +18 ANI +60 KG FEMININ

1. MITRAN ALINA - ROMANIA ( CS DINAMO BUCURESTI :

2. MIREA ALEXANDRINA – ROMANIA ( CS DINAMO BUCURESTI :

3. FORRO REKA DORINA – SLOVAKIA

3. TAPAJCIKOVA TATIANA-SLOVAKIA

KUMITE CADETI INDIVIDUAL 14-15 ANI -55 KG MASCULIN

1. TVDORN ANDREJ – SLOVAKIA

2. IARAVOI FILI[[ - RUSSIA

3. LOCH LUKAS SAMUEL – SLOVAKIA

3. HATCO ANDREI – MOLDOVA

5. CERNEA ALEXANDRU – ROMANIA ( CS SCORPION :

KUMITE CADETI INDIVIDUAL 14-15 ANI -58 KG MASCULIN

1. BIELIK MAREK – SLOVAKIA

2. IC LUBOMIR – SLOKAIA

3. JURIK MATEJ – SLOVAKIA

3. KOZAK KAROL- SLOVAKIA

5. PETRE MARIO - ROMANIA ( CS SCORPION :

5. FLOROIU MATEI – ROMANIA ( CS OKINAWA :

KUMITE CADETI INDIVIDUAL 14-15 ANI -67 KG MASCULIN

1. CEL ARIS NIKOLAS – SLOVAKIA

2. BGITA DANIEL – SLOVAKIA

3. SZEKELLY KADOSCA – ROMANIA - ( CS SPORTING BUDO :

4. VANKA ZDENKO – SLOVAKIA

5. NEDELCU ANDREI – ROMANIA ( CS KORYO :

5. JAVORSKY SIMON – SLOVAKIA

KUMITE JUNIORI INDIVIDUAL 16-17ANI -59 KG MASCULIN

1. AVETISIAN ASHOT – RUSIA

2. UNGUREANU ANDREI - ROMANIA ( CS SCORPION :

3. COMANESCU STEFAN - ROMANIA ( CS SCORPION :

3. CIRLAN VALENTIN – ROMANIAN ( CS TARGOVISTE :

KUMITE JUNIORI INDIVIDUAL 16-17ANI -65 KG MASCULIN

1. LE ROMAN – RUSSIA

2. SEVERIN DANIIL – MOLDOVA

3. DRAGHIOTI ATHOS – ROMANIA ( CSA STEAUA BUCURESTI :

3. BARTOK ROBERT - ROMANIA - ( CS SPORTING BUDO :

KUMITE JUNIORI INDIVIDUAL 16-17ANI -72 KG MASCULIN

1. PODSKLAN DAVID – SLOVAKIA

2. SLABU GEORGE -ROMANIA ( CSA STEAUA BUCURESTI :

3. CODREANU EDUARD – ENGLAND

3. GAZO MICHAL – SLOVAKIA

5. IONESCU MARIUS – ROMANIA ( CS TARGOVISTE :

KUMITE SENIORI INDIVIDUAL +18 ANI -65 KG MASCULIN

1. KHEYFETS SERGEI – RUSSIA

2. STANCHEV STANCHO – BULGARIA

3. TEODORESCU CLAUDIU - ROMANIA ( CS DINAMO BUCURESTI :

3. ZHURAVLEV DMITRY – RUSSIA

KUMITE SENIORI INDIVIDUAL +18 ANI OPEN MASCULIN

1. MIHALACHE CRISTIAN - ROMANIA ( CS DINAMO BUCURESTI :

2. EYNALOV MEHMAN – AZERBAIJAN

3. HUSEYNOV TUNCAY – AZERBAIJAN

3. SAYADOV TIMUR – RUSSIA

5. TEODORESCU CLAUDIU -ROMANIA ( CS DINAMO BUCURESTI :

KUMITE SENIORI INDIVIDUAL +18 ANI -72 KG MASCULIN

1. IPATE IONUT – ROMANIA ( CSM JIUL PETROSANI :

2. MOLNAR IONUT – ROMANIA ( CSM JIUL PETROSANI :

3. EYNALOV EFQAN – AZERBAIJAN

3. BAJEANU BOGDAN - ROMANIA ( CS DINAMO BUCURESTI :

5. STANCIU TIBERIU- ROMANIA ( CSA STEAUA BUCURESTI :

KUMITE SENIORI INDIVIDUAL +18 ANI - 80 KG MASCULIN

1. EYNALOV MEHMAN – AZERBAIJAN

2. STOIAN GABRIEL - ROMANIA ( CSA STEAUA BUCURESTI :

3. BITTO PAVOL – SLOVAKIA

3. KLYUEV DENIS – RUSSIA

KUMITE SENIORI INDIVIDUAL +18 ANI + 80 KG MASCULIN

1. MIHALACHE CRISTIAN - ROMANIA ( CS DINAMO BUCURESTI :

2. DINICA CLAUDIU - ROMANIA ( CS DINAMO BUCURESTI :

3. MIKHAILOVSKIY ARTEM - RUSSIA

3. SAYADOV TIMUR - RUSSIA

KATA SENIORI ECHIPE MASCULIN

1. ROMANIA - SANDU ALEXANDRU - CS DINAMO BUCURESTI

1. ROMANIA - SANDU AUGUSTIN - CS DINAMO BUCURESTI

1. ROMANIA - STANCIU ANDREI - CS OKINAWA

2. ITALY

3. SLOVAKIA

KUMITE ECHIPE JUNIORI FEMININ

1. SLOVAKIA

2. ROMANIA – MALAUTA MIRUNA, POLIFRONIE ANDREEA, DINEA ANDRADA ( CSM JIUL PETROSANI ), ENE GEORGIANA ( CS KORYO )

3. RUSSIA B

3. RUSSIA A

KUMITE ECHIPE JUNIORI MASCULIN

1. RUSSIA

2. SLOVAKIAB

3. ROMANIA B -

3. SLOVAKIA A

KUMITE ECHIPE SENIORI FEMININ

1. ROMANIA – MIREA ALEXANDRINA, MITRAN ALINA, ROTARU CARMINA, MIHALEA MARIANA ( CS DINAMO BUCURESTI), PARAU LORENA ( CSA STEAUA BUCURESTI )

2. SLOVAKIA

3. RUSSIA

KUMITE ECHIPE SENIORI MASCULIN

1. ROMANIA A – TEODORESCU CLAUDIU, MIHALACHE CRISTIAN, DINICA CLAUDIU, IANCU TRAIAN ( CS DINAMO BUCURESTI ), POPA PAUL ( CSA STEAUA BUCURESTI )

2. SLOVAKIA A

3. RUSSIA A

3. RUSSIA B

 
Banner

Abonare newsletter




jNews Module



Primeşte HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Zona banere

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Sondaj

Cum poate fi mai bine promovat Karate-ul?
 

Sunteti aici: Home Stiri Rezultate deosebite ale sportivilor romani la CAMPIONATUL EUROPEAN DE KARATE SHITO RYU